A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z Å Ä Ö Alla

Krav

0706659530
krav@prat.se

Landshypotek

Tomas Uddin
08-459 04 08
070-299 24 08
tomas.uddin@landshypotek.se

Lärarförbundet

Press
08-737 69 02
press@lararforbundet.se

Locum AB

Shirley Nyberg
08-123 175 41
shirley.nyberg@locum.se

MRF

Charlie Magnusson
08-701 63 16
0730-27 64 00
charlie@mrf.se

Nationellt centrum för kvinnofrid

Karin Sandell
018-611 98 68
070-167 90 60
karin.sandell@nck.uu.se

Officersförbundet

Daniel Skoglund
08-440 83 49
0765-25 40 85
daniel.skoglund@officersfoebundet.se

Sabo

Charlotta Lundström
08-406 55 00
070-721 20 11
charlotta.lundstrom@sabo.se

Sandvik

Carina Aspenberg
08-456 13 07
070-616 01 19
carina.aspenberg@sandvik.com

SEKO

Jonas Pettersson
08 -791 41 95
070-631 59 49
jonas.pettersson@seko.se

Sidor

Nyhetsbrev

Prenumerera på nyhetsbrevet

Säg upp din prenumeration här

Senaste numret

Prenumerera

Ansvarig utgivare: Helena Giertta. Allt material är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. Citera gärna, men ange källan. Information om cookies